Nowość na stronach PZHGP - wyszukiwarka w listach konkursowych.
Sprawdź swoje wyniki z całego sezonu jednym kliknięciem
=>TUTAJ<=
Szczegóły na stronie z newsami ==> LINK

Reklama - supergolab.pl

Loty Próbne 2018


Dodano 18 kwietnia 2018 o godz. 21:20

Pierwszy lot próbny odbędzie się  niedziela ( 22.04.2018 ) 

Rozkład jazdy kabiny 

Pogorzyce odjazd 6:00

Bolęcin odjazd 6:30

Tenczynek odjazd 7;15 

Trzebinia odjazd 7;45

Gaj odjazd 8;15

Balin odjazd 8;45

Sekcje dostostują załadunek gołębi do odjazdu kabiny 

Sekcje odbiorą kosze transportowe i papier do klatek z pkt. Trzebinia skontaktują się z kolegą Trebacz Janusz 

2 Lot Próbny odbędzie się wtorek lub środa w zależności od warunków pogodowych gołębie będą załadowane na noc jeżeli lot będzie w środe załadunek wtorek wieczór , jeżeli we wtorek załadunek poniedziałek wieczór 

Komisja lotowa sprawdzi warunki pogodowe i poda termin lotu 

1 lot próbny odleglość 40km Tarnowskie Góry

2 lot próbny odległość 90km  Lubliniec

Ze wzlęgdu że 1 lot konkursowy Kępno odległość 170km Rejonowy Zarząd Oddziału podjął decyzje o wykonaniu 2 lotów próbnych 

 

Zarząd


Podwójne gołębie na spisie


Dodano 8 kwietnia 2018 o godz. 15:27

Hodowcy którzy są na wykazie skontaktują się z obliczeniowcem i wyjaśnią sprawę numeracji  gołębi 

( podwójnie u 2 hodowców te same numery )

Tokarczyk Bogumił  PL 162-15-6889    -604006

Mucha Piotr - 655004

Krywult Władysław PL 0162-17-1470   -  341025     tylko 49 zaznaczono G

Mucha Piotr 655025

Zych Jan PL 162-17-2032  - 577077

Mucha Piotr 655017

Zych Jan PL 162-17-2033  -  577078

Mucha Piotr 655022

Fiba Józef PL 162-17-4041  - 502080

Kuć Stanisław 506028

Ptasiński Adam PL 162-16-30282   - 133045

Piedo Kamil 107026

Proszę sprawdzić który z hodowców ma prawo do tych obrączek

 

Zarząd


Życzenia Wielkanocne 2018


Dodano 31 marca 2018 o godz. 21:34

I niech Wam zając przyniesie podarki. Pięknej święconki, udanych wypieków, Żeby ten czas był najmilszy na świecie. I taka tradycja jest w tym kraju, Żeby w śmigusa Was zmoczyć miało. Serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych przesyła Zarząd Oddziału dla wszystkich hodowców wraz z rodzinami.  
 


Rejon Jaworzno


Dodano 20 marca 2018 o godz. 20:47

W dniu 20.03.2018 na zebraniu Rejonu Jaworzno wybrano Zarząd

1. Przewodniczący - Henryk Janik Oddział Jaworzno

2. Skarbnik - Ryszard Bogacz Oddział Trzebinia

3. Sekretarz - Magdalena Sawula Oddział Olkusz

Ustalono loty gołębi dorosłych 

Wspólne wypuszczenie i współzawodnictwo serią 10/5 z 50GMP ze wszystkich lotów  oprócz Brukselii 

Nagradzanych 3 Mistrzów 7 Przodowników

Lista konkursowa 25 % 

2 Współzawodnictwo roczne 5 pierwszych z całego spisu 

Nagradzanych 3 mistrzów i 3 przodowników 

Nagradzane 3 pierwsze lotniki bez względu na płeć ze wszystkich lotów

Wybrano Komisję lotową 

Tokarczyk Wiesław - Przewodniczący Oddział Trzebinia

Mirek Józef - Członek Oddział Olkusz

Czerniak Ireneusz Oddział Bukowno

Zieliński Stanisław Oddział Jaworzno

Uzgodniono loty gołębi młodych współzawodnictwo  serią 15/8  z całego spisu lista konkursowa 25% wspólne wypuszczenie od 1 lotu 

Kluczbork 

Syców

Krotoszyn

Leszno

Sulechów

Nagradzanych 3 mistrzów 7 przodowników 

3 Najlepsze lotniki 

 


Zebranie Rejonu Jaworzno 20.03.2018 ( wtorek)


Dodano 18 marca 2018 o godz. 18:03

W dniu 20.03.2018 o godz 18:00 w domu Związkowym w Olkuszu odbędzie się zebranie Rejonu Jaworzno.

Temat zebrania 

Wybór Zarządu  , wybór współzawodnictw i nagród w lotach gołębi dorosłych .

Wybór Komisji lotowej odpowiedzialnej za wypuszczenie gołębi .

Ustosunkowanie się Zarządów Oddziałów Jaworzno , Trzebina , Olkusz , Bukowno  do planu lotów i ustalenia wspólnego startu .

Delegaci Oddziału Trzebinia na zebranie Rejonu

Ryszard Bogacz 

Tokarczyk Wiesław

Głogowski Mieczysław

Tomkowicz Andrzej


Współzawodnictwo Loty Gołębi Dorosłych 2018


Dodano 18 marca 2018 o godz. 17:58

Mistrzostwo Oddziału OPEN ( nagrodzonych 3 mistrzów 12 przodowników dyplomem i pucharem )

Seria 10/10 - z 50GMP

Kępno 

Krotoszyn

Wolsztyn

Świebodzin 

Brandenburg I

Brandenburg II

Sulechów I

Brandenburg III

Sulechów II 

Sulechów III

Brandenburg IV

Seria 10/7

Verden I

Verden II 

Verden III 

Seria 5/3 z całego spisu 

Bruksela 

Współzawodnictwo dalekodystansowe   ( nagrodzonych 3 mistrzów i 7 przodowników dyplomami w etui )

Seria 10/10

Verden I 

Verden II 

Verden III

Seria 5/5

Bruksela 

Mistrzostwo Gołębi Rocznych z całego spisu ( nagrodzonych 3 mistrzów + 3 przodowników pucharem i dyplomem )

Seria 5 pierwszych z lotów do 600km 

Mistrzostwo szybkościowe ( 7 pierwszych z całego spisu z 700km + 3 pierwsze z Brukselii 

nagrodzonych 3 mistrzów i 4 przodowników pucharem i dyplomem ) .

Z wszystkich lotów nagrodzone zostaną 3 pierwsze gołębie dyplomem a z lotów 700km i 1000km dyplomem malowanym na drewnie .

W kategoriach A,B,C,M,D - 3 dyplomy i 3 puchary 

Lotniki  samce 3 dyplom + puchar 

Lotniki  samice  3 dyplom + puchar 

 





Ostatnio dodane listy konkursowe



KĘPNO


3 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-05 05:32

KLUCZBORK


27 sierpnia 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-08-29 05:38
OSTRÓW WIELKOPOLSKI

7 maja 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-05-08 06:56

KĘPNO


3 maja 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-05-04 09:12